Косметологічні апарати    »    Апарат фракційного омолодження Tixel®

Фракційна термомеханічна система Tixel®

Довгоочікувана ізраїльська методика фракційного омолодження Tixel® – це одна з найбільш затребуваних технологій омолоджування без використання лазера.

В апараті Tixel® вперше була реалізована запатентована технологія ТМА (термомеханічна абляція). Це абсолютно новий метод фракційного омолодження з використанням природного нагріву, без застосування лазера або радіохвиль.

Косметологічні апарати    »    Апарат фракційного омолодження Tixel®
Аппарат Tixel

Фракційна термомеханічна система Tixel®

Довгоочікувана ізраїльська методика фракційного омолодження Tixel® – це одна з найбільш затребуваних технологій омолоджування без використання лазера.

В апараті Tixel® вперше була реалізована запатентована технологія ТМА (термомеханічна абляція). Це абсолютно новий метод фракційного омолодження з використанням природного нагріву, без застосування лазера або радіохвиль.

Новинка, яка змінила правила гри на ринку фракційних лазерів!

Tixel® забезпечує швидке і безпечне перенесення теплової енергії до шкіри з високою точністю. За рахунок фракційного впливу запускаються активні процеси стимуляції неоколагенеза і регенерації шкіри, при цьому її травматизація є мінімальною.

Нова технологія виключає недоліки традиційних лазерів і забезпечує виражений омолоджуючий ефект практично без відновлювального періоду. Характеризується слабкими болісними відчуттями.

Заживление с Tixel® проходит быстрее

Через 4 дні після процедури можно побачити, что загоєння з Tixel® більш швидке (жінка, 65 років)

Унікальність Tixel®

Tixel® випаровує тканину майже так, як фракційні CO2 та ербієві лазери, але відрізняється високим рівнем комфортності і дуже слабкими болісними відчуттями. Анальгезуючі креми не потрібні. Менший діаметр мікрократерів, ніж при впливі традиційними лазерами, сприяє швидкому загоєнню шкіри.

 • На відміну від лазерів, в Tixel® немає оптики, ланцюгів великої потужності, сканерів і водяних насосів.
 • Tixel® не генерує світловий потік і є безпечним для очей.
 • При абляції Tixel® не відбувається виділення диму, тому немає необхідності у використанні витяжки або захисної маски.

Переваги системи Tixel®

Ефективне лікування

 • Тривалість процедури 10-30 хвилин
 • Стійкий результат
 • Створення мікропор без некрозу тканин
 • Ефективність аблятивного режиму
 • Схожість з фракційним СО2-лазером
 • Мінімальний період реабілітації (площа МТЗ – від 2 до 8% обробленої ділянки, у СО2-лазера – мінімум 20%)


Переваги для пацієнта

 • Процедура є більш комфортною у порівнянні з лазерними технологіями
 • Відсутність кровотеч та виражених побічних ефектів
 • Швидке відновлення і повернення до звичної діяльності
 • Виражений омолоджуючий ефект

100% безпека

 • Без випромінювання і радіохвиль
 • Безпечно для очей (використовується в періорбітальній зоні)
 • Без травматизації навколишніх тканин
 • Автостерилізація після кожного контакту зі шкірою


Приваблива ціна

 • У 2-3 рази дешевше, ніж лазери
 • Не потребує спеціальних витратних матеріалів
 • Швидке навчання фахівців
 • Компактний дизайн


Зроблено в Ізраїлі

Чому процедура проходить безболісно і не вимагає тривалої реабілітації?

Tixel® і лазер використовують різні способи передачі теплової енергії до шкіри
Микропоры после воздействия Тиксел и Лазером

При рівних параметрах глибини впливу використання Tixel® забезпечує більш вузькі зони епідермальної і дермальної коагуляції, швидке загоєння і безпеку. Отже, у порівнянні з CO2, ефективність лікування залишається високою, а пошкоджень утворюється менше.

Тривалість імпульсу, тобто час контакту матриці зі шкірою, варіюється від 5 мс до 18 мс, в той час, як у традиційних лазерів цей параметр є набагато вищим. Тому рівень болісних відчуттів під час процедури та після неї є мінімальним.

Універсальність апарату Tixel®

Важливий плюс – універсальність апарату, що дозволяє проводити як агресивне, так і більш щадне лікування. Концепція Tixel® охоплює весь спектр завдань, які традиційно розв’язуються за допомогою фракційних лазерів для абляції. Також апарат може використовуватися в неаблятівному режимі, передаючи тепло до дерми і зберігаючи епідерміс.

Апарат працює з обличчям і тілом.
Він є ефективним для періорбітальної області, а також для шкіри шиї, зони декольте і кистей рук.

ПОКАЗАННЯ:

 • Вікові зміни (зморшки)
 • Нерівний колір і текстура шкіри
 • Гіперпігментація
 • Акне і постакне
 • Рубцеві зміни (шрами, розтяжки тощо)
Показания к применению аппарата фракционного омоложения

Принцип роботи апарату Tixel®

Аппарат Тиксел в работе

Теплова енергія передається шкірі за допомогою короткого контакту через матрицю, виготовлену з металевих біосумісних матеріалів (титан, оксид титану). Активна поверхня матриці – це група пірамід (81 шт.), рівномірно розподілених на площі 1 см2. Висота кожної з пірамід становить 1,25 мм, радіус – 100 мікрон у найвищій точці.

Піраміди нагріваються до температури 400°C. Вона близька до температури, яка створюється при взаємодії СО2-лазера зі шкірою. Тепло передається поступово – шар за шаром. Випаровування води відбувається без надмірного прогріву. Здорові тканини піддаються впливу рухомого наконечника одночасно на всю глибину за кілька мілісекунд.

Утворюється мікропора, схожа на випаровування після СО2, але без коагуляції. Нагрівання молекул води в тканинах шкіри за допомогою металевого наконечника високої провідності дозволяє досягти ефективного випаровування клітин з високою точністю, безпекою і передбачуваним результатом.

Титановая матрица Тиксел

Механізм передачі тепла вигідно відрізняється від інших відомих технологій вапоризації тканин, таких як лазери і радіочастоти.

Манипула Тиксел

Зручна і легка маніпула дозволяє лікарю повністю контролювати хід процедури для досягнення найкращого результату.

Режими роботи з апаратом Tixel®

Абляционный режим Тиксел

Абляційний режим

(імпульс: від 14 мс / 600 мкм)
Утворюються глибокі та неглибокі кратери, але без карбонізації, а отже – без некрозу і обвуглювання. Діаметр мікрозон є меншим у порівнянні з вуглецевими лазерами. Немає перегріву навколишніх тканин і мікровибухів. При цьому результати лікування є аналогічними CO2-лазерам.
Неабляционный режим Тиксел

Неабляційний режим

(імпульс: до 12 мс / 500 мкм)
Стимуляція колагену для омолодження і підвищення тонусу шкіри завдяки перенесенню тепла до папілярного шару дерми. Направлений термальний вплив прискорює процес загоєння, забезпечує швидку реепітелізацію і регенерацію. Принцип дії є ідентичним ербієвому лазеру.
Режим безинъекционной мезотерапии

«Безін'єкційна мезотерапія»

(імпульс: від 5 мс / 200 мкм до 8 мс / 400 мкм)
У зонах декомпозиції рогового шару епідермісу утворюються відкриті канали. Завдяки цьому, а також за рахунок впливу температури на базальну мембрану епідермісу, проникність шкіри для активних компонентів значно зростає.

Забронюйте презентацію апарату Tixel® в нашому офісі, у вашому салоні або через Skype у зручний для вас час:

  placeholder "Місто*"]


  Клінічні результати

  Tixel® показує вражаючі результати вже після однієї процедури.

  Стандартний курс з 6 процедур з інтервалом у місяць істотно покращує стан шкіри.

  Апарат може бути використаний для фототипу шкіри III і IV.

  АКНЕ

  ЗМОРШКИ

  Гэри Ласк

  ГЕРІ ЛАСК (США)

  КЛІНІЧНИЙ ПРОФЕСОР І ДИРЕКТОР ВІДДІЛЕННЯ ШКІРНОЇ ХІРУРГІЇ У DERMATOLOGY LASER CENTER DAVID GEFFEN SCHOOL OF MEDICINE AT UCLA
  (ЛОС-АНДЖЕЛЕС, КАЛІФОРНІЯ)

  «Фракційне омолодження стало дуже популярним. Система Tixel® відрізняється простотою, компактністю і значно нижчою ціною. Гістопатологічні результати після використання апарату Tixel® аналогічні результатам після СО2 або інших лазерів».

  Натали Фурнье

  НАТАЛІ ФУРН’Є (ФРАНЦІЯ)

  ЕСТЕТИЧНИЙ ДЕРМАТОЛОГ (CENTER FOR LASER DERMATOLOGY & PHLEBOLOGY, КЛАП’Є), ЧЛЕН АМЕРИКАНСЬКОЇ СПІЛКИ ЛАЗЕРНОЇ МЕДИЦИНИ І ХІРУРГІЇ, ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТОВАРИСТВА ЛАЗЕРНОЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ

  «Tixel® відмінно показав себе у корекції зморшок (від помірних до глибоких) по всьому обличчю. Він ефективно розгладжує «гусячі лапки». Результат – дуже короткий період відновлення, а в деяких випадках можна взагалі обійтися без реабілітації».

  Моника Эльман

  МОНІКА ЕЛЬМАН (ІЗРАЇЛЬ)

  ЕСТЕТИЧНИЙ ДЕРМАТОЛОГ (ELMAN LASER CLINIC, РІШОН-ЛЕ-ЦІОН),
  ЧЛЕН МІЖНАРОДНОГО ТОВАРИСТВА ЛАЗЕРНИХ ХІРУРГІВ І АМЕРИКАНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ

  «Понад десять років я використовувала фракційні СО2-лазери. Зараз я переконалася, що система Tixel® ідентична СО2, але при цьому має деякі істотні переваги. Її важливий плюс – універсальність».

  Поєднання Tixel® з іншими методиками

  (HydraFacial®, мезотерапія, біоревіталізація)

  Широкі можливості застосування апарату Tixel® у поєднанні з іншими популярними косметологічними процедурами дозволяють значно розширити спектр послуг.  

  Процедура для оздоровлення шкіри HydraFacial®

  Поєднання апаратних технологій HydraFacial® і Tixel® є прикладом комплексного підходу в естетичній косметології та медицині. Завдяки синергетичному ефекту переваги кожної з технологій лише посилюються.

  Ексфоліація HydraFacial® усуває гіперкератоз і видаляє відмерлі клітини, готуючи шкіру до лікування за допомогою Tixel®. Це забезпечує рівномірну роботу матриці і підвищує ефективність фракційної терапії.

  Гідратація за допомогою HydraFacial® забезпечує ефективне зволоження і антиоксидантний захист після Tixel® і допомагає у відновленні гідроліпідної мантії.

  HydraFacial + Tixel
  Меню