АКТИВНІ СИРОВАТКИ І КОСМЕЦЕВТИКА

UV Smart® Daily SPF 40

ЩО ЦЕ?

Сонцезахисний крем з фактором SPF 40. Максимальний захист з одночасним зволоженням і живленям. Крем містить антиоксиданти, має легку текстуру, миттєво поглинається шкірою і не залишає білих слідів.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ:

ingredient-sugar– Оксид цинку
Найбезпечніший і найефективніший фізичний фільтр, що захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету. Причому як від UVA, так і від UVB променів.

ingredient-compound– Октіноксат
Хімічний фільтр. Відбиває і розсіює ультрафіолетові промені UVB спектру. Сприяє профілактиці сонячних опіків, а також запобігає іншим згубним наслідкам перебування на сонці.

ingredient-compound– Октісалат
Хімічний фільтр. Блокує хвилі ультрафіолетового випромінювання UVB спектру, допомагає заспокоїти запалення і загоїти шкіру.

ingredient-vitamin-c– Вітамін С
Бере активну участь у відновленні  і підтримці росту сполучної тканини, синтезі колагену. Захищає від шкідливого впливу вільних радикалів і передчасного старіння.

ingredient-vitamin-e– Вітамін Е
Заспокоює роздратовану шкіру, підтримує природний рівень зволоження. Відновлює пружність епідермісу, уповільнює фотостаріння.

ingredient-hylauronic-acid– Низькомолекулярна гіалуронова кислота
Ефективно зволожує шкіру, взаємодіючи на клітинному рівні з епідермісом і дермою. Сприяє виробленню ферментів, які відповідають за збереження цілісності бар’єрів шкіри, захищає шкіру від сонячного випромінювання.

Меню