ЗАПИСИ ВЕБIНАРIВ

Кожа після COVID-19: стан, методи відновлення, рекомендації

На вебінарі тренер HydraFacial®, косметолог-методист компанії Аліса Онопко розкрила про вплив COVID-19 на шкіру, способи захисту та відновлення, розповіла про якісь засоби і як часто використовувала для відновлення, а також, що відбувається в клітинах під час хвороби.

Насадки Hydropeel®: асортимент, показання до застосування, переваги

Косметолог-методист компанії BMED Наталія Добровільна розповіла про унікальну технологію VORTEX-FUSION®, широкий асортимент насадок та їх можливості для індивідуального підходу до кожного клієнта.

Нові глобальні протоколи HydraFacial® від творців гідродермабразії

Під час вебінару обговорили, як проводять улюблену процедуру Голлівуду в усьому світі і яким протоколам при цьому йдуть

Літній догляд за шкірою. Повний гід для косметолога від легендарного бренду HydraFacial®

Під час вебінару обговорили, як правильно доглядати за шкірою влітку, а також розповіли, що робити з набряком в спеку, чи потрібна ексфоліація в літню пору, чи безпечні пілінги в період сонячної активності і багато іншого.

Нові бустери Circadia в процедурах HydraFacial®

Як нові бустери від знаменитого косметологічного бренду Circadia (США) допомагають ефективно вирішувати проблеми клієнтів, заробляючи при цьому більше? Що таке нові глобальні протоколи HydraFacial? І чому пресоналізірованний підхід до клієнта – як і раніше самий актуальний тренд в косметології? Але ці і не тільки питання відповіла лікар дерматолог, сертифікований тренер компанії BMED і бренду HydraFacial® Аліса Онопко.

Що повинен знати про HydraFacial® кожен практикуючий косметолог

Ключ до успіху – персоналізація, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

На вебінарі сертифікований тренер HydraFacial®, косметолог-методист компанії BMED Наталія Добровільна розповіла, як за допомогою бустерів знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ReGen GF™: Презентація нового бустера для процедур HydraFacial®

ReGen GF™ – сироватка з нано-пептидним комплексом для процедур HydraFacial®. Запатентована технологія транспортування речовин M-007® від HydraFacial® забезпечує більш глибоке і ефективне проникнення інгредієнтів через роговий шар шкіри.

Hydraglucan™: Презентація нового бустера для процедур HydraFacial®

Hydraglucan™ – це зволожуюча, відновлює, омолоджує сироватка в процедурі HydraFacial®. Запатентована формула поєднання гіалуронової кислоти, бета-глюкана і бетаїну.

Робочі протоколи для лікування поверхневої пігментації

Спікер вебінару Світлана Байбутлова, лікар дерматолог, сертифікований тренер iS CLINICAL® і HydraFacial®, розповіла про лікуванні поверхневої пігментації в поєднанні технологій HYDRAFACIAL® і космецевтіки iS CLINICAL®.

Меню